Dobry den prozářený svitem Planety Slunce,

naše iniciativa www.AGROBLB.cz potřebuje dobrovolníky semi-pro-bono grafiky.Tímto patvarem chceme naznačit, že Vám můžeme za Vaši práci zaplatit, ale zas ne tolik, kolik si dokážete běžně vydělat. Důvodem je, že jsme zcela nevýdělečná iniciativa a na Váš honorář se budeme skládat ze svého.

Ještě než nás vůbec kontaktujete, prosím opravdu se na www.AgroBlb.cz  podívejte, to, že, tak jako my, nechcete agenta Bureše za prezidenta nestačí.

Náš humor je občas dost extrémní a už jsme zažili, že někdo pro nás něco udělal, až pak se podíval na naše fóry (v tomto případě na ten, kdy chce náš hlavní hrdina počít s Nerudovou syna a založit vládnoucí dynastii) a stáhl nám svůj souhlas s použitím jeho práce.

Pokud byste pro nás projekt chtěli nějakou práci udělat, musí být:

- hotová co nejrychleji, nejlepe vcera, protoze az nam toho konfidenta StB, tak uz to bude skoro jedno, uz nic nikdo nezmenime

- museli byste nám licencovat copyright na výsledek Vaší práce minimálně v následujícím rozsahu:

Uveřejnění v novinách v rámci nasich článků

Doba licencování minimálně do termínu druhého kola prezidentských voleb.

Jinými slovy, museli byste souhlasit, že Vaše práce bude uveřejněna v online verzi novin alespoň do konce prezidentských voleb.

Předem Vám velice a moc děkujeme, protože peněz z nás moc bohužel nevypadne. Nicméně, ti, kdo Vám za to jednou opravdu poděkují, budou Vaše deti...Zde je příklad toho, co potřebujeme udělat:

Tento obrazek/vtip/motiv si udělalo Barpe.cz jako motiv na tričko, jde o vtip kde vystupují dva policisté.
Naše iniciativa si ho může předělat a použít pro naši věc.

Je potřeba vyměnit hlavy policistů za hlavy kandidata-astronoma Bureše plus další osoby. Nesmí jít o fotky, ale o karikatury (říkají naši právníci) a karikatury musíte použít Vaše nebo, pokud ne Vaše vlastní, tak získané včetně práv.

Dále by bylo asi dobré to překomponovat tak, aby postavičky byly větší nebo měly alespon větší hlavy.

Prvním problémem je koho tam dát jako toho druhého. Nabízí se Tomio Okamura, to je ale trochu nespravedlivé, protože ten zas až tak, jako Bureš, blbej neni...
Druhý se nabízí Miloš Zeman, toho ale nemuzem použít, protože se na tom neshodneme (část z nás nesouhlasí).
Tedy, napadá Vás k tomu něco?

Dále uvažujeme dostat nějak řečený text VIDÍŠ TY VOLE, JÁ TI ŘÍKAL, ŽE SOVA HOUKÁ JINAK do bubliny od hlavy jedné z postaviček, protože jinak nemusí být všem jasné, že jde o právě pronesenou vetu...

A to vše potřebujeme do dnešního večera, aby se to stihlo poslat do novin vcas...

A takových podobných nápadů máme víc.Komukoliv, kdo nám pomůže, rádi zdarma umístíme reklamu jak zde, tak na obalech Mlék z žaludku krávy a to je privilegium, které si nelze koupit a to ani za 108 miliard, věřte nám...